Serwis samochodowy

Chorzów - Profesjonalny auto serwis w Twojej okolicy

O firmie

Dobry warsztat samochodowy w Chorzowie

Nasz serwis samochodowy działa na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Na 2 nowocześnie wyposażonych stanowiskach na Klientów indywidualnych i biznesowych czeka zespół trzech specjalistów z zakresu mechaniki, elektryki i diagnostyki samochodowej, którzy chętnie  podnoszą swoje kwalifikacje podczas szkoleń technicznych, kursów oraz indywidualnej edukacji. Marzymy o serwisie z prawdziwego zdarzenia i codzienną sumienną pracą jesteśmy coraz bliżej celu, życzmy i Państwu i nam abyśmy wkrótce spotykali się ( oczywiście nie za częstoJ ) w dużym i nowoczesnym  ProfiAutoSerwisie .

W naszym warsztacie świadczymy zakres usług związanych z naprawami samochodów osobowych . Specjalizujemy się w naprawach samochodów OPEL oraz grupy VAG-a tj. Volkswagen, Audi, Seat, Skoda. Z tymi samochodami mamy największe doświadczenie i najlepsze zaplecze obsługowo-naprawcze.

Obsługiwane przez nas marki to także: MERCEDES, BMW, FORD oraz japońskiej produkcji takie jak: TOYOTA, NISSAN, HONDA, MAZDA, MITSUBISHI.

Podstawowy zakres czynności obsługowo-naprawczych kierujemy do właścicieli wszystkich pojazdów osobowych, w miarę możliwości staramy się pomóc wszystkim zgłaszającym się klientom.

Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

Od 2017 roku należymy do sieci ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy i hurtownie motoryzacyjne oraz serwisy samochodowe w kraju.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • wykonanie usługi na najwyższym poziomie
  • dostęp do 300000 sprawdzonych części zamiennych
  • konkurencyjne ceny
  • brak kolejek (przy wcześniejszym umówieniu wizyty)
  • możliwość skorzystania z lawety
  • indywidualne podejście do każdego klienta

 

Nasze certyfikaty: